Praca: Mechanik samochodów osobowych

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Mechanik samochodów osobowych
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/2030
OBOWIĄZKI:
Naprawa pojazdów samochodowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Zobacz podobne oferty

Firma: JT S.A.
  • Miejsce pracy: małopolskie /
  • Opublikowano: 2021-05-13

  • Miejsce pracy: Skwierzyna, woj. Lubuskie Zakres obowiązków Bieżąca konserwacja oraz serwisowanie maszyn budowlanych i pojazdów Diagnozowanie i usuwanie usterek oraz awarii Kierowanie pojazdami dostawczymi Praca na miejscu,...

Firma: Knapp Polska sp. z o.o.

  • Zakres obowiązków: Montaż mechaniczny systemów przenośnikowych w obiektach przemysłowych Nasze wymagania/kwalifikacje Wykształcenie kierunkowe Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w działach technicznych...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy Limanowa
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kamienica
  • Opublikowano: 2021-05-11

  • prace naprawcze przy samochodach głównie ciężarowych Wymagania konieczne: Zawód: Mechanik pojazdów samochodowych* Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania inne: mile widziane doświadczenie

Firma: Emtor Spółka z o.o.
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

  • Główne zadania na stanowisku: Dokonywanie diagnoz oraz awaryjnych i bieżących prostych napraw urządzeń Dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy oraz stanowisko pracy Wymagania: Podstawowa znajomość mechaniki i...