skip to Main Content

Praca: Mechanik samochodowy


Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu
Mechanik samochodowy
Miejsce pracy: Grywałd
Numer: StPr/20/0633
OBOWIĄZKI:
naprawa samochodów używanych, blacharstwo
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: znajomość tematyki mechaniki samochodowej


Wymagania inne:

doświadczenie zawodowe na stanowisku mechanik samochodowy/pomocnik mechanika

Miejsce pracy:

Grywałd


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: Emtor Spółka z o.o.
  • Miejsce pracy: małopolskie / Modlnica
  • Opublikowano: 2020-09-13

  •  Główne zadania na stanowisku:Dokonywanie diagnoz oraz przeglądów okresowych wózków widłowychDbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy oraz stanowisko pracyWymagania:Podstawowa znajomość...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu
  • Miejsce pracy: małopolskie / Oświęcim
  • Opublikowano: 2020-09-01

  • - zapoznanie sie z przepisami, przejście instrukażu szkoleniowego; - zapoznanie się z narzędziami,urządzeniami i sprzętem znajdującym się w warsztacie; - poznanie wykonywanych w zakładzie napraw i prac konserwacyjnych...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego
  • Miejsce pracy: małopolskie / Nowy Sącz
  • Opublikowano: 2020-08-29

  • Wykonywanie napraw, demontażu, weryfikacja części. Staż w godz. 8.00-16.00Wymagania konieczne:Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce
  • Miejsce pracy: małopolskie / Zabłocie
  • Opublikowano: 2020-08-29

  • mechanik pojazdów samochodowych - osobowych, ciężarowych (z naciskiem na mechanika pojazdów osobowych)Wymagania konieczne:Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczne

Back To Top