skip to Main Content

Praca: Mechanik samochodowy


Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach
Mechanik samochodowy
Miejsce pracy: Dobczyce
Numer: StPr/20/1086
OBOWIĄZKI:
obsługa, doposażenie i modernizacja samochodów ciężarowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Dobczyce


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu
  • Miejsce pracy: małopolskie / Grywałd
  • Opublikowano: wczoraj

  • naprawa samochodów używanych, blacharstwoWymagania konieczne:Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brakUprawnienia: znajomość tematyki mechaniki samochodowejWymagania inne:doświadczenie zawodowe na stanowisku...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Tarnów
  • Opublikowano: 2020-11-26

  • Mechanik samochodowy Wymagania konieczne:Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brakWymagania inne:Wymagania: doświadczenie na stanowisku, mile widziane prawo jazdy kat. B, wykształcenie bez znaczenia, możliwe...

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: 2020-11-23

  • Naprawa samochodu osobowego. Umowa zlecenie 15 godzin tygodniowo.Wymagania konieczne:Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Firma: Emtor Spółka z o.o.
  • Miejsce pracy: małopolskie / Modlnica
  • Opublikowano: 2020-11-19

  •  Główne zadania na stanowisku:Dokonywanie diagnoz oraz przeglądów okresowych wózków widłowychDbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy oraz stanowisko pracyWymagania:Podstawowa znajomość...

Back To Top