Praca: Mechanik utrzymania ruchu

Firma Cobant Group S.A. z siedzibą w Warszawie, oddział w Tarnowskich Górach zajmująca się rekultywacją terenów zdegradowanych działalnością górniczą.

Mechanik utrzymania ruchu
Miejsce pracy: Libiąż
Zadania:

Szukamy doświadczonego MECHANIKA UTRZYMANIA RUCHU, do nadzoru nad pracą instalacji produkcyjnej. Jest to niepowtarzalna okazja, aby dołączyć do firmy na wczesnym etapie i pomóc w kształtowaniu jej przyszłości.

Idealnym kandydatem/kandydatką będzie osoba posiadająca doświadczenie w branży górniczej / przeróbczej z kilkuletnim doświadczeniem na podobnym stanowisku pracy.

Do głównych zadań MECHANIKA UTRZYMANIA RUCHU należy:

  • zapewnienie prawidłowej pracy maszyn wchodzących w skład instalacji,
  • usuwanie usterek i awarii oraz bieżące naprawy z zakresie mechaniki,
  • prowadzenie przeglądów harmonogramowych i prac konserwacyjnych,
  • wdrażanie ulepszeń i nowych rozwiązań.
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku pracy,
  • umiejętności organizacyjne, samodzielność,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • nastawienie na wysoką jakość pracy, odpowiedzialność i sumienność,
  • mile widziana wiedza, doświadczenie z obszarów wzbogacania węgla, nadzorowania przeglądów urządzeń, procesów montażu, utrzymania ruchu.
  • dodatkowym atutem będzie dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym.
  • istotnym atutem będzie znajomość języka angielskiego.
Oferujemy:

Oferujemy umowy na okres próbny, a następnie przejście na umowę o pracę. Jesteśmy elastyczni dla właściwej osoby.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Cobant Group S.A. "