Praca: Mistrz metodyki scrum

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Mistrz metodyki scrum
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/2244
OBOWIĄZKI:
- zachęcanie i szkolenie członków zespołu w celu zapewnienia najlepszych praktyk Scrum i Agile; - promocja współpracy, ciągłego doskonalenia i samoorganizacji w zespole;- współpraca z Product Ownerami - przedstawianie wizji produktu, planu działania i priorytetów; - zapewnianie produktywności zespołu i wysokiej jakości Sprintów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

doświadczenie zawodowe: co najmniej 12 lat i 6 miesięcy pracy na podobnym stanowisku oraz doświadczenie w firmie o międzynarodowym charakterze; znajomość języków obcych: angielski; komunikatywny w mowie i piśmie

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 18 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie