Praca: Młodszy bibliotekarz

Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach
Młodszy bibliotekarz
Miejsce pracy: Dobczyce
Numer: StPr/24/0449
OBOWIĄZKI:
obsługa czytelników; obsługa systemu bibliotecznego; selekcja księgozbioru ; prowadzenie lekcji bibliotecznych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Dodatkowe wymagania: komunikatywność, miłe usposobienie, dyspozycyjność.Godziny pracy: 8;00 do 16:00 oraz 11;00 do 19:00

Miejsce pracy:

Dobczyce

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach