Praca: Młodszy ekspert ds. produktu

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Młodszy ekspert ds. produktu
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/20/6346
OBOWIĄZKI:
Funkcja wspierająca działów operacyjnych w obsłudze klienta
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: rosyjski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

mile widziane wyższe wykształcenie, kierunek dowolny; pół roczne doświadczenie na stanowisku Doradca ds. obsługi klienta lub Recenzent treści lub Analityk treści

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 6 363 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie