Praca: Młodszy ekspert ds. przeciwdziałania praniu pieniędzy

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Młodszy ekspert ds. przeciwdziałania praniu pieniędzy
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/2160
OBOWIĄZKI:
Odpowiedzialny za kontrolę sankcyjną płatności zagranicznych oraz rozliczeń na papierach wartościowych. Zadaniem pracownika jest upewnienie się, że każda ze sprawdzanych transakcji jest zgodna z wymowagmi regulacyjnymi oraz wewnętrznymi procedurami bankowymi. Kontroluje generowane przez system komunikaty, które zawierają podejrzenie niezgodności z ww. procedurami. Pracownik sprawdzająć transakcje przygotowuje odpowiednią dokumentacje z procesu kontrolowania i uwalnia ją w systemie, gdy jest zgodna lub odsyła do wyższej instancji, gdy zawiera niezgodności.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: Dobry kontakt z klientem
Uprawnienia: Zarządzanie czasem
Uprawnienia: analityczne myślenie

Wymagania inne:

Zaangażowanie z umiejętnością prioretyzowania zadań i znajdowania rozwiązań w sytuacjach pod presją ze strony klienta. Doświadczenie zawodowe: Co najmniej 1 rok doświadczenia na stanowisku Młodszego Eksperta w obszarze AML.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 6 615 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie