Praca: Młodszy operator linii produkcyjnej

Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
Młodszy operator linii produkcyjnej
Miejsce pracy: Skawina
Numer: StPr/2020-11-05/2112
OBOWIĄZKI:
praca na linii produkcyjnej,montaż,demontażczęści samochodowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

wykształcenie dowolne,zdolności manualne,chęć nauki/wyjaśnienie dotyczy stawki godzinowej-w związku ze zmienną ilością godzin roboczych w danych miesiącach,jeżeli minimalne wynagrodzenie nie będzie osiągnięte z tego tytułu,będzie dokonana dopłata do najniższego minimalnego wynagrodzenia/

Miejsce pracy:

Skawina

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 15,48 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego