Praca: Młodszy projektant obiektów hydrotechnicznych

Ogłoszenie numer: 3699960, z dnia 2020-09-29

Aqua-tech zajmuje się budową obiektów hydrotechnicznych, szczególnie zapór ruchomych typu powłokowego.

Efekty realizacji można obejrzeć na stronie: https://aqua-tech.info.pl/

Młodszy projektant obiektów hydrotechnicznych

Miejsce pracy: małopolskie / Trzebinia

Opis stanowiska

  • wykonywanie i uczestnictwo w projektach branży konstrukcyjno-budowlanej
  • projektowanie obiektów hydrotechnicznych
  • przygotowywanie rysunków, obliczeń i zestawień materiałów
  • bieżąca współpraca z innymi pracownikami w zakresie realizacji projektów hydrotechnicznych

Wymagania

  • wykształcenie wyższe inżynieryjne
  • biegła znajomość programu AutoCAD
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • mile widziane prawo jazdy kat. B
  • umiejętność pracy w zespole
  • gotowość do sporadycznych wyjazdów w miejsca budowy

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę poprzedzone okresem próbnym (3 miesiące)
  • wynagrodzenie: min 4 000zł brutto + system premiowy uzależniony od wyników pracy
  • możliwość awansu i rozwoju
  • niezbędne narzędzia do pracy

Wynagrodzenie

Od 4000 do 6000 PLN