Praca: Młodszy specjalista do spraw jakości

Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu
Młodszy specjalista do spraw jakości
Miejsce pracy: Osiek (pow. oświęcimski, gm. Osiek), Osiek
Numer: StPr/24/0380
OBOWIĄZKI:
opracowywanie i aktualizacja planów kontroli nowych i produkowanych detali
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: spec. kontroli jakości

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie wyższe kierunkowe, znajomość: obsługi MS Windows i MS Office, znajomość rysunku technicznego, narzędzi jakościowych(raport 8D,SPC, 5Why, Ishikawa), komunikatyny j. angielski, mile widziana znajomość branży matoryzacyjnej IATF 16949.

Miejsce pracy:

Osiek

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu