Praca: Młodszy specjalista ds. obsługi sklepu internetowego

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Młodszy specjalista ds. obsługi sklepu internetowego
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/2120
OBOWIĄZKI:
Wystawia dokumentów sprzedażowych i wysyłkowych sklepu internetowego, kompletuje i pakuje zamówienia internetowe detaliczne i hurtowe, telefonicznie obsługuje klienci sklepu, obsługuje zwroty i reklamacje, przyjmuje dostawy towaru, wystawia aukcje w odpowiednych serwisach.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: doświadczenie na podobnym stanowisku

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 4 432 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie