Praca: Monter do budowy antresol magazynowych

Ogłoszenie numer: 3966432, z dnia 2020-11-19

Jesteśmy profesjonalną firmą montażową. Naszą działalność prowadzimy na rynku Polskim oraz rynkach całej Unii Europejskiej. Dysponujemy wykwalifikowanym personelem oraz profesjonalnym sprzętem monterskim.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób chętnych do pracy w krajach Unii Europejskiej na stanowisko:

Monter do budowy antresol magazynowych

Miejsce pracy: małopolskie

Opis stanowiska

  • praca w krajach UE
  • montaż antresol przemysłowych, magazynowych.

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • uprawnienia na platformy nożycowe, wózki widłowe;
  • znajomość rysunku technicznego;
  • brak przeciwwskazań do prac na wysokości powyżej 3m;
  • wysoka motywacja do pracy;
  • dyspozycyjność;
  • sumienność; dokładność;
  • odpowiedzialność za powierzone zadania;
  • prawo jazdy kat. B;
  • poszukujemy osób z całej Polski

Oferujemy

  • umowę o pracę;
  • wynagrodzenie odpowiednie do kwalifikacji i umiejętności;
  • zakwaterowanie;
  • ekwiwalent pieniężny;
  • dojazdy na budowę firmową flotą samochodową;
  • odzież roboczą;
  • elektronarzędzia.