Praca: Monter instalacji elektrycznych

Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu
Monter instalacji elektrycznych
Miejsce pracy: Oświęcim
Numer: StPr/jokr/20/0946
OBOWIĄZKI:
WYKONYWANIE INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH NA BUDOWACH
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak
Uprawnienia: prawo jazdy kat B
Uprawnienia: E.8 Montaż i konserwacja instalacji elektrycznych

Wymagania inne:

Wykształcenie zawodowe, doświadczenie zawodowe na w/w stanowisku - min. rok, umiejętności związane z montażem i konserwacją instalacji elektrycznych, prawo jazdy kat. B. Miejsce wykonywania pracy: teren budów prowadzonych przez Zakład.Pracodawca oferuje zatrudnienie w ramach umowy o pracę na czas nieokreślony.

Miejsce pracy:

Oświęcim

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu