Praca: Monter instalacji i urządzeń sanitarnych

Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach
Monter instalacji i urządzeń sanitarnych
Miejsce pracy: Gorlice
Numer: StPr/21/0204
OBOWIĄZKI:
montowanie przewodów, uzbrojenia i urządzeń w instalacjach wodociągowych,montowanie przewodów, uzbrojenia i przyborów sanitarnych w instalacjach kanalizacyjnych,wykonywanie napraw, remontów i modernizacji instalacji wodociągowych i kanalizacyjnych,montowanie przewodów, uzbrojenia i grzejników w instalacji centralnego ogrzewania,montowanie kotłów i aparatury kontrolno - pomiarowej w instalacji centralnego ogrzewania ,montowanie przewodów i uzbrojenia w instalacji gazowej,montowanie aparatury kontrolno - pomiarowej w instalacji gazowej.wykonywanie napraw, remontów i modernizacji instalacji gazowej,montowanie przewodów i uzbrojenia w instalacji wentylacyjnej i klimatyzacyjnej. Miejsce wykonywania stażu - ul. Biecka 72, Gorlice oraz teren woj małpolskiego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

chęć do pracy, komunikatywność, punktualność, umiejętność pracy w zespole, sprawność fizyczna, uzdolnienia techniczne, samodzielność, rzetelność, dokładność, dbałość o jakość pracy, gotowość do pracy w różnych warunkach środowiskowych

Miejsce pracy:

Gorlice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach