Praca: Monter / konserwator urządzeń przeciwpożarowych

Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu
Monter / konserwator urządzeń przeciwpożarowych
Miejsce pracy: Jabłonka
Numer: StPr/21/0167
OBOWIĄZKI:

montaż oraz konserwacja urządzeń ppoż (gaśnice, hydranty, oddymianie, SSP, DSO itp.)

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: umiejętność pracy samodzielnej jak i w zespole, obsługa narzędzi ręcznych o napędzie elektrycznym

Wymagania inne:

Mile widziane uprawnienia energetyczne G1

Miejsce pracy:

Jabłonka

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu