skip to Main Content

Praca: Monter konstrukcji stalowej


Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Monter konstrukcji stalowej
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/2041
OBOWIĄZKI:
Montaż konstrukcji na wysokości.Praca w delegacji.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Kraków


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 850 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego
  • Miejsce pracy: małopolskie / Stary Sącz
  • Opublikowano: wczoraj

  • Praca na linii produkcyjnej przy wytwarzaniu rolet tekstylnych. Praca w godz. 7.00-15.00, 15.00-23.00 Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Firma: Grupa MGN
  • Miejsce pracy: małopolskie /
  • Opublikowano: wczoraj

  • Miejsce pracy: Belgia Opis stanowiska Poszukujemy monterów do pracy w Belgii: Montaż elewacji, okien i poszyć płaskich dachów Montaże i utrzymanie ruchu na drogach Wymagania Pożądane umiejętności (jeśli posiadasz...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej
  • Miejsce pracy: małopolskie / Dąbrowa Tarnowska
  • Opublikowano: wczoraj

  • Monter sieci teletechnicznych Wymagania konieczne: Uprawnienia: prawo jazdy kat B Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania inne: Umiejętności : podstawowa wiedza techniczna , praca na wysokości ....

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Zgłobice
  • Opublikowano: wczoraj

  • Montaż paneli fotowoltaicznych Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Wymagania inne: Wymagania: umiejętność montażu paneli fotowoltaicznych, wykształcenie bez znaczenia. Praca na terenie...