skip to Main Content

Praca: Monter-mechanik rowerów / wózków


Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu
Monter-mechanik rowerów / wózków
Miejsce pracy: Olkusz
Numer: StPr/24/0446
OBOWIĄZKI:
przygotowanie rowerów do sprzedaży
WARUNKI PRACY:
Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

Umiejętność obsługi komputera, zainteresowanie i zdolności techniczne.

Miejsce pracy:

Olkusz


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: SEWERA POLSKA CHEMIA Ireneusz Wolak
  • Miejsce pracy: małopolskie / Oświęcim
  • Opublikowano: dzisiaj

  • montaż drzwi zewnętrznych i wewnętrznych obsługa Klienta przyjmowanie i wydawanie materiałów z magazynu przygotowywanie zamówień dla Klientów rozładunek i załadunek towarów posługiwanie się przyjętym w...

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: dzisiaj

  • Prace budowlane wykończeniowe, malowanie, szpachlowanie, tynkowanie, flizowanie i inne prace pokrewne. Wymiar czasu pracy: 150-220 h/miesiąc. Miejsce wykonywania pracy: ul. Kremerowska 4/14, Kraków oraz inne miejsca wskazane...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu
  • Miejsce pracy: małopolskie / Nowy Targ
  • Opublikowano: dzisiaj

  • zgodnie z programem stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: kurs terapii manualnej Wymagania inne:

Firma: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
  • Miejsce pracy: małopolskie / Mników
  • Opublikowano: wczoraj

  • Montaż drabin i ich elementów składowych przy użyciu elektronarzędzi (wiertarka, wkrętarka) oraz nitownicy pneumatycznej, ich kontroli pod względem jakości wizualnej, zabezpieczeniu, pakowaniu w opakowanie ochronne...