Praca: Monter / Monterka

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Dla naszego klienta poszukujemy:

Monter / Monterka
Miejsce pracy: Bukowno
Nr ref.: MON/BUK/0421
Obowiązki:
  • kompletowanie i montowanie wyrobów,
  • składanie niewielkich komponentów,
  • przestrzeganie zasad BHP,
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy.
Wymagania:
  • zdolności manualne,
  • chęci do pracy,
  • możliwość podjęcia pracy na 3 zmiany.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie podstawowe + premię kwartalną,
  • atrakcyjną premię za polecenie pracownika,
  • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach,
  • możliwość rozwoju poprzez udział w odpowiednich szkoleniach,
  • komfortowe warunki pracy w nowo powstałym obiekcie,
  • miejsce pracy: Bukowno k. Olkusza.