Praca: Monter / Monterka

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Monter / Monterka
Miejsce pracy: Bukowno, Klucze, Olkusz
Nr ref.: MON/BUK/1220
Obowiązki:
  • praca przy składaniu niewielkich komponentów,
  • obsługiwanie maszyn do montażu,
  • kontrola wyprodukowanych elementów,
  • zgłaszanie usterek, awarii,
  • przestrzeganie zasad BHP,
  • współpraca z pracownikami przy innych stanowiskach pracy.
Wymagania:
  • dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - mile widziane,
  • zdolności manualne - mile widziane :)
  • chęci do pracy, zaangażowanie.
Oferujemy:
  • umowę o pracę na pełen etat od pierwszego dnia zatrudnienia!
  • wynagrodzenie podstawowe + premię kwartalną około 1300 zł brutto,
  • ekwiwalent za pranie 65 zł netto miesięcznie!
  • możliwość dołączenia do pakietu sportowego, prywatnej opieki medycznej,
  • dojazd z takich miejscowości jak Klucze, Bolesław i Olkusz :)
  • miejsce pracy: Bukowno.