skip to Main Content

Praca: Monter ociepleń budynków


Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej
Monter ociepleń budynków
Miejsce pracy: Dąbrowa Tarnowska
Numer: StPr/20/0889
OBOWIĄZKI:

klejenie styropianu, siatkowanie, malowanie

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Dąbrowa Tarnowska


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Chrzanów
  • Opublikowano: dzisiaj

  • składanie oraz montaż mebliWymagania konieczne:Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brakUprawnienia: Chęć zdobywania wiedzyUprawnienia: DYSPOZYCYJNOŚĆUprawnienia: umiejętności manualne

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zakopanem
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kościelisko
  • Opublikowano: dzisiaj

  • montowanie kamiennych elementów budowlanych

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce
  • Miejsce pracy: małopolskie / Niepołomice
  • Opublikowano: dzisiaj

  • Montaż instalcji, wentylacji i klimatyzacjiWymagania konieczne:Zawód: Monter instalacji i urządzeń sanitarnych (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3)Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach
  • Miejsce pracy: małopolskie / Bachowice
  • Opublikowano: wczoraj

  • Przygotowywanie materiałów i narzędzi, przygotowywanie powierzchni, montaż suchej zabudowy, porządkowanie stanowiska pracyWymagania konieczne:Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brakWymagania inne:znajomość tematyki...

Back To Top