skip to Main Content

Praca: Monter sieci teletechnicznej


Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu
Monter sieci teletechnicznej
Miejsce pracy: Muchówka
Numer: StPr/20/1048
OBOWIĄZKI:
podwieszanie sieci światłowodowych, spawanie światłowodem
WARUNKI PRACY:
Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: podstawowe, brak


Wymagania inne:

dobry stan zdrowia, prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy:

Muchówka


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach
  • Miejsce pracy: małopolskie / Andrychów
  • Opublikowano: 2021-01-19

  • Kontakt z klientem, pozyskiwanie klientów, sprzedaż produktów firmy, rozwój sieci sprzedaży produktów, bieżące raportowanie działań sprzedażowych. Praca na terenie Andrychowa i okolic do 100 km.Praca na pełny etat,...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Suchej Beskidzkiej
  • Miejsce pracy: małopolskie / Świnna Poręba
  • Opublikowano: 2021-01-19

  • Tapicerowanie mebli drewnianych. Wymagania konieczne: Zawód: Tapicer meblowy Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Wymagania inne: Doświadczenie zawodowe min. 3 lataDobra organizacja pracy.

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Suchej Beskidzkiej
  • Miejsce pracy: małopolskie / Świnna Poręba
  • Opublikowano: 2021-01-19

  • Serwis i bieżąca naprawia samochodów. Wymagania konieczne: Zawód: Mechanik pojazdów samochodowych* Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Wymagania inne: Dobra organizacja pracy.

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Tarnów
  • Opublikowano: 2021-01-19

  • prowadzenie pełnej i rzetelnej dokumentacji odnośnie do pracowników zatrudnionych w przedsiębiorstwie, kontrolowanie rozliczenia czasu pracy i wypłata należnego wynagrodzenia, Współpraca z urzędem skarbowym, Zakładem...