Praca: Monter silników spalinowych

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Monter silników spalinowych
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/4484
OBOWIĄZKI:
praca przy kadłubie, wymiar czasu pracy 80h/m-c
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

wykształcenie dowolne, umiejętność przygotowania instalacji pod montaż silników, umiejętność montażu silników spalinowych

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie