Praca: Monter urządzeń elektromechanicznych

Ogłoszenie numer: 3767703, z dnia 2020-10-15

Firma Gastop Production sp. z o.o. o ugruntowanej pozycji na rynkach międzynarodowych, poszukuje kandydata na stanowisko:

Monter urządzeń elektromechanicznych

Miejsce pracy: małopolskie / Zabierzów k. Krakowa

Opis stanowiska

  • odpowiedzialność za montaż mechaniczny oraz elektryczny urządzeń
  • obsługa podstawowych maszyn i narzędzi ślusarskich
  • dostosowywanie pracy do wymogów jakościowych

Wymagania

  • wykształcenia technicznego kierunkowego lub dobre przygotowanie zawodowe (preferowane mechaniczne lub elektryczne)
  • mile widziane doświadczenie związanego z elektromechaniką, napędami elektrycznymi
  • mile widziana znajomości rysunku technicznego
  • umiejętności pracy w zespole

Oferujemy

  • stałe wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego