skip to Main Content

Praca: Monter urządzeń energetyki odnawialnej


Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
Monter urządzeń energetyki odnawialnej
Miejsce pracy: Modlnica
Numer: StPr/2020-12-31/2410
OBOWIĄZKI:
Montaż konstrukcji aluminiowej na dachu budynków. Zlecenia wykonywane są na terenie całego kraju.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Modlnica


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach
  • Miejsce pracy: małopolskie / Chocznia
  • Opublikowano: 2021-01-22

  • montaż okien, drzwi, parapetów, bram garażowych, rolet u klienta, załadunek i wyładunek elementów do montażu, dowóz stolarki budowlanej do klienta. Praca w godz. 07.00-15.00. Praca na okres 3 lat. Wymagania konieczne:...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach
  • Miejsce pracy: małopolskie / Wieprz
  • Opublikowano: 2021-01-22

  • Prace związane z montażem rolet zewnętrznych i stolarki okiennej Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Brzesku
  • Miejsce pracy: małopolskie / Brzesko
  • Opublikowano: 2021-01-21

  • Instalacja urządzeń chłodniczych w obszarze wyposażenia sklepów. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Wymagania inne: NIEZBĘDNE: wykształcenie zasadnicze zawodowe, możliwość przyuczenia do...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Miechowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Jaksice
  • Opublikowano: 2021-01-21

  • montaż mebli Wymagania inne: mile widziane doświadczenie w zawodzie stolarz