Praca: Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej
Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie
Miejsce pracy: Luszowice
Numer: StPr/24/0349
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie izolacji ścian działowych, sufitów podwieszanych, wykonywanie montażu suchej zabudowy, obudowy konstrukcji dachowych, wykonywanie powłok malarskich
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Wykształcenie min. podstawowe, posługiwanie się dokumentacją projektową, dobieranie i przygotowanie materiałów, narzędzi. Pożądana umiejętność: organizowanie i kierowanie pracą małych zespołów pracowniczych. Praca w godz. 7.00-15.00. Miejsce pracy: woj. małopolskie i ościenne. Kontynuacja zatrudnienia w ramach umowy o zorganizowanie prac interwencyjnych (FP)

Miejsce pracy:

Luszowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej