skip to Main Content

Praca: Monter


Powiatowy Urząd Pracy w Proszowicach
Monter
Miejsce pracy: Radziemice
Numer: StPr/24/0203
OBOWIĄZKI:
montaż instalacji wentylacji, skręcanie kanałów went.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: punktualność, kreatywność


Wymagania inne:

kandydat musi przejść badania wysokościowe

Miejsce pracy:

Radziemice


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Proszowicach

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu
  • Miejsce pracy: małopolskie / Spytkowice
  • Opublikowano: wczoraj

  • zakładanie stolarki budowlanej Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: Obsługa elektronarzędzi i narzędzi pomiarowych Wymagania inne:

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej
  • Miejsce pracy: małopolskie / Dąbrowa Tarnowska
  • Opublikowano: 2024-04-26

  • Montowanie zagłówków łóżka z gotowych elementów drewnianych Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: Wykształcenie podstawowe, zdolności manualne, umiejętność pracy w grupie, punktualność....

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach
  • Miejsce pracy: małopolskie / Roczyny
  • Opublikowano: 2024-04-24

  • Przygotowywanie procesu montażu instalacji i urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych zgodnie z dokumentacją techniczną, wykonywanie pomocniczych robót budowlanych związanych z montażem instalacji klimatyzacyjnych i...

Firma: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
  • Miejsce pracy: małopolskie / Zabierzów
  • Opublikowano: 2024-04-24

  • montaż mebli Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne: obsługa elektronarzędzi, umiejętność składania mebli,prawo jazdy kat B