Praca: Murarz

Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach
Murarz
Miejsce pracy: Gorlice
Numer: StPr/21/0126
OBOWIĄZKI:
Zajmuje się wznoszeniem ścian z cegieł, kamieni, elementów betonowych, gipsowych, ceramicznych i innych materiałów budowlanych; wykonywaniem schodów, filarów, stropów; wykuwaniem otworów, tynków zewnętrznych i wewnętrznych (wapiennych, cementowych, żywicznych, alabastrowych) oraz tynków suchych (np. płyty gipsowe) na ściany i stropy budowli; wykonywanie robót murarskich i budowlanych zgodnie z dokumentacja techniczną budowli i normami; dobór materiałów i narzędzi do wykonywania robót; murowanie konstrukcji budowlanych; tynkowanie ścian z użyciem własnych zapraw tynkarskich lub gotowych mieszanek; wykonywanie remontów budynków; rozbiórki murowanych konstrukcji budowlanych; ocenianie jakości wykonanych robót murarskich i tynkarskich
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Murarz (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 4)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

staż pracy - 4 m-ce; zdolny do pracy na wysokości powyżej 3 m

Miejsce pracy:

Gorlice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach