Praca: Murarz

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego
Murarz
Miejsce pracy: Mystków
Numer: StPr/21/1067
OBOWIĄZKI:
wznoszenie budynków jednorodzinnych, usługowych, handlowych i innych. Praca na terenie powiatu nowosądeckiego w godz. 7.00-15.00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie, może być także osoba do przyuczenia posiadająca chęci do pracy

Miejsce pracy:

Mystków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 6 000 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego