Praca: N instruktor praktycznej nauki zawodu - fryzjer

Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu
N instruktor praktycznej nauki zawodu - fryzjer
Miejsce pracy: Szczawnica
Numer: StPr/20/0743
OBOWIĄZKI:
organizacja przebiegu i realizacja praktycznego przygotowania zawodowego uczestników, prowadzenie dokumentacji przebiegu praktycznej nauki zawodu, realizowanie procesu wychowwczego i produkcyjnego, sprawdzanie nabytej wiedzy i ocenianie pracy pracowników młodocianych, wdrażanie oszczędności i gospodarności w stosowaniu materiału i sprętu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne
Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne
Uprawnienia: praca z młodzieżą

Wymagania inne:

poziom wykształcenia: zawodowelub srednie z zakresu fryzjerstwa, w zależności od poziomu wykształcenia uprawnienia czeladnika lub mistrza w zawodzie fryzjerdoswiadczenie zawodowe mile widzianeuprawnienia: kurs instruktora praktycznej nauki zwodu

Miejsce pracy:

Szczawnica

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 1 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu