skip to Main Content

Praca: Native speaker


Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Native speaker
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/20/5787
OBOWIĄZKI:
Realizacja programu nauczania języka angielskiego, prowadzenie konwersacji z uczniami w języku angielskim
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły


Wymagania inne:

Certfikat TEFL

Miejsce pracy:

Kraków


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 820,49 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: 2020-11-23

  • Realizacja programu nauczania języka angielskiego, prowadzenie konwersacji z uczniami w języku angielskimWymagania konieczne:Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brakJęzyk: angielski, w mowie - C2 - biegły, w...

Firma: ASTEK Polska
  • Miejsce pracy: małopolskie /
  • Opublikowano: 2020-10-28

  • Currently, I am looking for Polish language testers/Polish Native Speakers. Place of work: Currently remote, then office in Warsaw Salary: 350 - 450 pln / MD - B2B or 6000-6750 zł pln - Job contract Requirements:Very good...

Back To Top