Praca: Nauczyciel przedszkola

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego
Nauczyciel przedszkola
Miejsce pracy: Nowy Sącz
Numer: StPr/20/1378
OBOWIĄZKI:
Nauczanie dzieci w przedszkolu. Praca w godz. 7.00-15.00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: Pedagogika

Wymagania inne:

mile widziane dodatkowe kursy, studia podyplomowe, gra na instrumentach, nauczanie j. angielskiego

Miejsce pracy:

Nowy Sącz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

2 855 - 3 138 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego