Praca: Nauczyciel wspomagający dla ucznia niepełnosprawnego ruchowo, autyzm

Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu
Nauczyciel wspomagający dla ucznia niepełnosprawnego ruchowo, autyzm
Miejsce pracy: Łapsze Niżne
Numer: StPr/20/0636
OBOWIĄZKI:

praca z dzieckiem niepełnosprawnym ruchowo

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
Uprawnienia: praca z osobami niepełnosprawnymi ruchowo oraz z autyzmem

Wymagania inne:

doświadczenie zawodowe: tak znajomość języków obcych: tak UPRAWNIENIA: pedagogika specjalna, pedagogika z elementami integracji sensorycznej fizjoterapia, rechabilitacja

Miejsce pracy:

Łapsze Niżne

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu