skip to Main Content

Praca: Nauczyciel wychowania przedszkolnego


Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Nauczyciel wychowania przedszkolnego
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/2511
OBOWIĄZKI:
zgodny z umową, praca zmianowa
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Nauczyciel przedszkola
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: nauczyciel wychowania przedszkolnego


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kraków


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 6 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
  • Miejsce pracy: małopolskie / Krzeszowice
  • Opublikowano: 2024-05-13

  • zajęcia indywidualne z dzieckiem z orzeczeniem o niepełnosprawności ( słabowidzące) Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: Pedagogika specjalna, specjalizacja:...

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: 2024-05-12

  • Pomoc nauczycielowi w prowadzeniu zajęć lekcyjnych, tłumaczenie uczniom lekcji, wsparcie w zajęciach dodatkowych Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Język: angielski, w mowie - C2 - biegły, w...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Proszowicach
  • Miejsce pracy: małopolskie / Proszowice
  • Opublikowano: 2024-05-07

  • prowadzenie zajęć z grupą dzieci( od 2.5 do 5 lat) Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: pedagogika przdszkolna Wymagania inne:

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: 2024-05-06

  • Prowadzenie zajęć edukacyjnych w języku angielskim Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Język: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły Wymagania inne: