Praca: Office Manager

Ogłoszenie numer: 4840152, z dnia 2021-05-31

EuroClean Polska Sp. z o.o. jest liderem branży systemów uzdatniania i dezynfekcji ciepłej wody użytkowej w Polsce. Sprzedajemy rozwiązania dla przemysłu oraz własne systemy i urządzenia, poparte perfekcyjnym serwisem. Jedną z wartości naszej firmy jest zespół ludzi, dla których praca jest przyjemnością i pasją.

Office Manager

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Opis stanowiska

  • Organizacja pracy biura
  • Wystawianie faktur w programie OPTIMA, przygotowywanie dokumentów księgowych oraz ścisła współpraca z biurem księgowym
  • Prowadzenie dokumentacji pracowniczej
  • Koordynacja działań administracyjno - organizacyjnych
  • Zarządzanie informacjami oraz korespondencją
  • Wspieranie Managerów w realizacji codziennych obowiązków
  • Dbanie o zaopatrzenie firmy w niezbędne materiały biurowe
  • Inne, zlecone prace administracyjno - biurowe

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość programu OPTIMA
  • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność ustalania priorytetów
  • Umiejętności analityczne oraz szybkie i samodzielne rozwiązywanie problemów
  • Sumienność oraz odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Min. 1 rok doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • Praktyczna znajomość obsługi pakietu MS Office i urządzeń biurowych
  • Prawo jazdy kat. B oraz j. angielski – dodatkowe atuty

Oferujemy

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00
  • Ciekawe, pełne wyzwań zadania
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole