Praca: Ogrodnik terenów zieleni

Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie
Ogrodnik terenów zieleni
Miejsce pracy: Libiąż
Numer: StPr/21/0398
OBOWIĄZKI:
sprzątanie terenów zieleni, koszenie kosą spalinową, grabienie, pielęgnacja zieleni miejskiej, sadzenie roślin i drzew, inne prace związane z zagospodarowaniem i utrzymaniem terenów zieleni miejskiej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Ogrodnik terenów zieleni
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

Pożądane (niewymagane) prawo jazdy kat. B lub T, pożądana dyspozycyjność i gotowość do podjęcia pracy także poza terenem zamieszkania, miejsce wykonywania pracy: Libiąż oraz teren województw małopolskiego, śląskiego

Miejsce pracy:

Libiąż

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie