Praca: Operator automatu pakującego

Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
Operator automatu pakującego
Miejsce pracy: Skawina
Numer: StPr/2020-07-31/1392
OBOWIĄZKI:

obsługa automatów pakujących/linii zgodnie z instrukcją i parametrami,udział w przezbrajaniu linii,regulacja parametrów jakościowych i technicznych urządzeń/linii,kontrola jakości i ilości wytwarzanych produktów,uzupełnianie wymaganej dokumentacji,czyszczenie urządzeń po skończonej pracy,uczestnictwo w rozwiązywaniu problemów wynikających z obsługi automatu pakującego oraz osprzętu/w procesie pakowania,inicjowanie usprawnień w procesie-poszukiwanie optymalizacji,przeciwdziałanie stratom

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
Uprawnienia: dokładność
Uprawnienia: energiczność

Wymagania inne:

[Umiejętność 3] : umiejętność obsługi komputera,umiejętność współpracy, sprawność manualna [Umiejętność 2] : doświadczenie minimum 12 miesięcy przy pracy na produkcji w branży spożywczej [Umiejętność 1] : dyspozycyjność [Inne] : uprawnienia operatora wózka widłowego

Miejsce pracy:

Skawina

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego

Back To Top