Praca: Operator drukarki - lakierki

Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce
Operator drukarki - lakierki
Miejsce pracy: Niepołomice
Numer: StPr/20/0474
OBOWIĄZKI:

Obsługa odbieralnika linii lakierniczej zgodnie z Instrukcją Stanowiskową „Operator lakierki” Kontrola jakości procesu lakierowania.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Język: ukraiński, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia: dobra organizacja pracy
Uprawnienia: odpowiedzialność
Uprawnienia: punktualność

Wymagania inne:

[Inne] : Wymagane doświadczenie w pracy przy produkcji wieczek metalowych lub pokrewnej branży - min. 1 rok Uprawnienia na wózek widłowy

Miejsce pracy:

Niepołomice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 17 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce