Praca: Operator Koparki / Sprzętu Ciężkiego

KZN Rail sp. z o.o. wykonuje zewnętrzne usługi budowlane, montażowe, naprawcze oraz transportowe w zakresie infrastruktury szynowej - kolejowej i tramwajowej oraz branży drogowej. Jesteśmy spółką stanowiącą element spinający łańcuch projektowania, produkcji i obsługi logistycznej realizowany całościowo w ramach całej grupy kapitałowej KZN Bieżanów.

W chwili obecnej Spółka KZN Rail poszukuje odpowiedzialnych i chętnych do pracy osób na stanowisko:
Operator Koparki / Sprzętu Ciężkiego
Miejsce pracy: Kraków
Opis stanowiska:
  • Obsługa koparek;
  • Kontrola techniczna koparki, zgłaszanie awarii i usterek;
  • Wykonywanie prac przy budowie, przebudowie, naprawie i utrzymaniu nawierzchni kolejowej lub tramwajowej;
  • Praca przy robotach ziemnych , wykonaniu warstw konstrukcji torowiska;
  • Prowadzenie samochodu osobowego/ciężarowego (w przypadku posiadania kat. C).
Wymagania:
  • Wykształcenie zasadnicze zawodowe;
  • Doświadczenie na stanowisku operatora koparki;
  • Uprawnienia do obsługi koparki, koparki dwu-drogowej (mile widziane)
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Prawo jazdy kat. C/C+E (mile widziane);
  • Uprawnienia HDS (mile widziane);
  • Gotowość do pracy poza siedzibą firmy;
  • Umiejętność pracy w zespole i działanie w sytuacjach trudnych;
  • Zaangażowanie, dyspozycyjność.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji oraz doświadczenia;
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych – a w nim: bony lub dodatki finansowe w okresie Świąt, paczki świąteczne, dofinansowanie wakacji dla Ciebie i Twoich dzieci, wczasy pod gruszą;
  • Prywatna opieka medyczna w LUX MED;
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia/ Multisport;
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji w tym szkolenia np. kat C, suwnica itd.;
  • Pełnopłatne nadgodziny i delegacje.