skip to Main Content

Praca: Operator koparki


Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
Operator koparki
Miejsce pracy: Kamień
Numer: StPr/2020-08-25/1544
OBOWIĄZKI:
Operowanie koparką
WARUNKI PRACY:
Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak


Wymagania inne:

Pożądane uprawnienia operatora koparki

Miejsce pracy:

Kamień


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: JT S.A.
  • Miejsce pracy: małopolskie /
  • Opublikowano: dzisiaj

  • Miejsce pracy: cała PolskaZakres obowiązkówPraca przy budowie rurociągówPunktualnośćDbałość o powierzony sprzętUczciwe i sumienne wykonywanie obowiązkówUprawnienia na koparki kategorii 1-szejDoświadczenie minimum...

Firma: Nowak-Mosty Sp. z o.o.
  • Miejsce pracy: małopolskie /
  • Opublikowano: wczoraj

  • realizacja prac transportowych i załadunkowych,przestrzeganie obowiązujących procedur instrukcji i regulaminów,prace związane z zapewnieniem ciągłości produkcji,praca na koparce o masie do 40 tonuprawnienia na operatora...

Firma: InTrakt Sp. z o.o.
  • Miejsce pracy: małopolskie /
  • Opublikowano: 2020-09-15

  • Praca na ternie całej Polski - na ternie województwa dolnośląskiegoObsługa maszyn - koparki oraz ładowarkiUprawnienia do obsługi maszyn: koparki i ładowarkiDoświadczenie przy robotach drogowychDyspozycyjnośćChęć i...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach
  • Miejsce pracy: małopolskie / Jawornik
  • Opublikowano: 2020-08-21

  • Kopanie rowów, fundamentów. Praca na terenie Małopolski.Wymagania konieczne:Zawód: Operator koparkiWykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Back To Top