skip to Main Content

Praca: Operator koparki


Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu
Operator koparki
Miejsce pracy: Ochotnica Dolna
Numer: StPr/21/0024
OBOWIĄZKI:
DBANIE O SPRZĘT, SPRAWNA OBSŁUGA.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: Operator koparki jednonaczyniowej kl. I
Uprawnienia: MINIMUM 6 MIESIĘCY DOŚWIADCZENIA W PROWADZENIU POJAZDÓW

Miejsce pracy:

Ochotnica Dolna


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: TRAKCJA S.A.
  • Miejsce pracy: małopolskie /
  • Opublikowano: wczoraj

  • NA TYM STANOWISKU, BĘDZIESZ ODPOWIEDZIALNY ZA: Obsługę koparek-wszystkie typy. Bieżącą weryfikacja stanu technicznego maszyn. Obsługę systemu 3D. Odpowiedzialność za powierzony sprzęt. Przygotowywanie maszyny do...

Firma: Instach Sp. z o.o.
  • Miejsce pracy: małopolskie /
  • Opublikowano: 2021-01-22

  • Obsługa koparki kołowej i/lub gąsienicowej, koparko-ładowarki na budowach przy wykonywaniu zewnętrznych sieci wodno-kanalizacyjnych i drogowych, Dbanie o powierzony sprzęt, Praca w dyspozycji kierownika robót,...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce
  • Miejsce pracy: małopolskie / Marszowice
  • Opublikowano: 2021-01-15

  • wykopy, równanie terenu, wywożenie kruszywa Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Wymagania inne: oferta pracy skierowana dla osób do 30r.ż

Firma: Nowak-Mosty Sp. z o.o.
  • Miejsce pracy: małopolskie /
  • Opublikowano: 2021-01-14

  • realizacja prac transportowych i załadunkowych, przestrzeganie obowiązujących procedur instrukcji i regulaminów, prace związane z zapewnieniem ciągłości produkcji, praca na koparce kołowej o masie do 23 ton....