Praca: Operator koparki

Powiatowy Urząd Pracy w Brzesku
Operator koparki
Miejsce pracy: Wola Dębińska
Numer: StPr/21/0391
OBOWIĄZKI:
Obsługa koparko-ładowarki, wykonywanie zadań nadzorowanych przez kierownika budowy lub brygadzisty. Praca na terenie Polski
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: Operator koparki jednonaczyniowej kl. III

Wymagania inne:

Wymagane uprawnienia operatora koparki

Miejsce pracy:

Wola Dębińska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

3 500 - 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Brzesku