Praca: Operator kotłowni i chłodni

Powiatowy Urząd Pracy w Suchej Beskidzkiej
Operator kotłowni i chłodni
Miejsce pracy: Białka
Numer: StPr/21/0383
OBOWIĄZKI:
Obsługa urządzeń chłodniczych i ciepłowniczych oraz klimatyzacji
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie zawodowe lub średnie. Kierunek: chłodnik, mechanik. Doświadczenie zawodowe min.3 lata przy obsłudze urządzeń chłodniczychi/lub kotłowni, znajomość zasad eksploatacji, budowy, działania urządzeń chłodniczych/ kotłowni. Uprawnienia eksploatacyjne w zakresie urządzeń chłodniczych klimatyzacyjnych, mile idziane uprawnienia do obsługi kotłów wodnych na paliwa płynne i gazowe, uprawnienia SEP do 1 kV G2, G3

Miejsce pracy:

Białka

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Suchej Beskidzkiej