Praca: Operator linii do belowania makulatury - staż

Powiatowy Urząd Pracy w Zakopanem
Operator linii do belowania makulatury - staż
Miejsce pracy: Zakopane
Numer: StPr/24/0135
OBOWIĄZKI:
w/g programu stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Zakopane

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zakopanem

Zobacz podobne oferty

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Chrzanów
  • Opublikowano: 2024-04-28

  • Czynności pomocnicze na produkcji lamp/reflektorów samochodowych Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: [Umiejętność 1] : sprawność fizyczna, zdolności manualne, wysoka...

Firma: Valeo
  • Miejsce pracy: małopolskie / Skawina, k. Krakowa
  • Opublikowano: 2024-04-26

  • Zakres obowiązków: Obsługa maszyn i urządzeń w procesie produkcji; Dbanie o wysoką jakość produktów; Postępowanie zgodnie z instrukcjami obowiązującymi na stanowiskach. Nasze wymagania Dokładność i sumienność;...

Firma: Praca.pl Sp. z o.o.
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: 2024-04-15

  • Zadania: Obsługa maszyn, Obsługa urządzeń produkcyjnych. Przestrzeganie procedur BHP i standardów jakości. Kontrolowanie procesu produkcji. Prowadzenie bieżącej dokumentacji. Dbanie o czystość i porządek w miejscu...