Praca: Operator Linii Technologicznej

Wawel SA to znany i ceniony lider branży słodyczy w Polsce, notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych. Od 100 lat tworzymy produkty, które są obecnie dostępne w 50 krajach na pięciu kontynentach.

Dzięki naszym Pracownikom, z sukcesem łączymy tradycję, pasję do zmian, poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań i doskonałą atmosferę. W Wawelu oferujemy nie tylko świetne słodycze i przyjemność z ich jedzenia, ale chcemy też czynić prawdziwe dobro i włączać w nie innych! Dlatego też tworzymy naturalne, innowacyjne słodycze oraz angażujemy się społecznie. Dołącz do nas, czyń z nami dobrze!

Operator Linii Technologicznej
Miejsce pracy: Dobczyce k. Krakowa
CO ZYSKASZ WSPÓŁPRACUJĄC Z NAMI:
  • ciekawą i stabilną pracę na umowę o pracę w nowoczesnym Zakładzie produkcyjnym
  • atrakcyjne wynagrodzenie (płaca podstawowa + premie)
  • dodatkowo płatne nadgodziny
  • atrakcyjne dodatki płacowe
  • szkolenia pozwalające rozwijać umiejętności zawodowe
  • pakiet benefitów: karta MultiSport, świąteczne świadczenia pieniężne, kolonie dla dzieci, dofinansowanie wypoczynku, paczki świąteczne dla pracowników i ich dzieci
  • możliwość korzystania z PPK oraz ubezpieczeń na życie na atrakcyjnych warunkach
  • współfinansowany dojazd do pracy
  • przyjazną atmosferę
  • możliwość degustacji pysznych słodyczy :)
DO TWOICH ZADAŃ NALEŻEĆ BĘDZIE:
  • obsługa najnowocześniejszych maszyn i urządzeń w procesie produkcji pysznych słodyczy
  • współpraca z Działem Technicznym w zakresie działań konserwacyjnych i remontowych
  • udział w rekomendowaniu usprawnień na stanowisku pracy
APLIKUJ DO NAS JEŚLI CENISZ SOBIE PRACĘ W ZGRANYM ZESPOLE, A PONADTO:
  • chcesz się rozwijać zawodowo
  • posiadasz wykształcenie średnie techniczne (mechatronika, mechanika, informatyka)
  • mile widziane doświadczenie w pracy przy obsłudze maszyn produkcyjnych

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Zobacz podobne oferty

Firma: Galeco Sp. z o.o.
  • Miejsce pracy: małopolskie / Balice koło Krakowa
  • Opublikowano: wczoraj

  • Wydział: Produkcja Tworzyw Sztucznych Do głównych zadań zatrudnionej osoby należeć będzie:Ustawienie i nadzorowanie parametrów procesu wytłaczania (PVC, PMMA),Uruchomienie procesu wytłaczania,Przezbrajanie linii...

Firma: Valeo
  • Miejsce pracy: małopolskie / Chrzanów
  • Opublikowano: 2020-09-20

  •  Valeo Lighting Systems - Zakład Produkcji Systemów OświetleniaZakład w Chrzanowie produkuje lampy tylne i przednie do samochodów osobowych. Zakład posiada w pełni wyposażone Laboratorium pomiarowe z unikatowym...

Firma: Wawel SA
  • Miejsce pracy: małopolskie / Dobczyce k. Krakowa
  • Opublikowano: 2020-09-19

  • CO ZYSKASZ WSPÓŁPRACUJĄC Z NAMI:ciekawą pracę w ramach umowy zlecenie w nowoczesnym Zakładzie Produkcyjnym atrakcyjny pakiet benefitów

Firma: IBSS BIOMED S.A.
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: 2020-09-17

  • OPIS STANOWISKA:Prace przy produkcji w strefie czystej, zgodnie z zasadami GMPCzyszczenie pomieszczeń, urządzeń i wyposażenia zgodnie z wymaganiamiPrzygotowanie i pakowanie materiałów do sterylizacjiObsługa urządzeń...

Back To Top