skip to Main Content

Praca: Operator malowarki drogowej


Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Operator malowarki drogowej
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/20/4248
OBOWIĄZKI:

Obsługa maszyny-malowarki drogowej.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak


Wymagania inne:

Wykształcenie dowolne, obsługa maszyny-malowarki drogowej oraz uprawnienia do kierowania ruchem (pracodawca przeszkoli)

Miejsce pracy:

Kraków


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: Trenkwalder
  • Miejsce pracy: małopolskie / Podłęże, Niepołomice
  • Opublikowano: wczoraj

  • obsługa maszyn: automatu sztancującego, ręcznego tygla sztancującego, składarko-sklejarki i maszyny introligatorskiej do wycinania kart,regulacja i monitorowanie parametrów produkcji,sprawdzanie jakości produktów i...

Firma: PKP Polskie Linie Kolejowe S.A
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: 2020-09-17

  • Zakres wykonywanych zadań na stanowisku:obsługa maszyn wieloczynnościowych do kolejowych robót budowlanych zgodnie z kwalifikacjami i posiadanymi uprawnieniami,wykonywanie napraw zespołów i podzespołów maszyn,terminowe...

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: 2020-09-03

  • Obsługa urządzenia do laseroterapii.Wymagania konieczne:Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, brakUprawnienia: sumienność, uczciwość, chęć rozwojuUprawnienia: uczciwośćWymagania inne:przeszkolenie na stanowisku

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce
  • Miejsce pracy: małopolskie / Niepołomice
  • Opublikowano: 2020-08-26

  • Obsługa odbieralnika linii lakierniczej zgodnie z Instrukcją Stanowiskową „Operator lakierki” Kontrola jakości procesu lakierowania.Wymagania konieczne:Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brakJęzyk:...

Back To Top