Praca: Operator maszyn CMM

Ogłoszenie numer: 4360143, z dnia 2021-03-29

Firma włoska mieszcząca się w Oświęcimiu, specjalizująca się w konstruowaniu tłoczników oraz tłoczeniu metalu na zimno głównie dla branży motoryzacyjnej, w związku z rozwojem poszukuje pracowników na stanowisko operator maszyn CMM.

Operator maszyn CMM

Miejsce pracy: małopolskie / Oświęcim

Opis stanowiska

  • dokonywanie szczegółowych pomiarów detali za pomocą sprzętu kontrolno-pomiarowego,
  • nadzór nad sprzętem kontrolno-pomiarowym,
  • obsługa maszyny pomiarowej współrzędnościowej
  • analiza, znajomość i stosowanie obowiązujących w danym procesie norm i specyficznych wymagań klienta.

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie ( mile widziane wyższe),
  • mile widziane doświadczenie w pracy z maszynami pomiarowymi współrzędnościowymi, tworzenia i analizy raportów pomiarowych,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • umiejętność posługiwania się podstawowymi przyrządami pomiarowymi: suwmiarka, średnicówka, mikrometr itp.,
  • samodzielność na stanowisku pracy,
  • mile widziana znajomość angielskiego,
  • umiejętności analityczne,
  • systematyczność,
  • umiejętność obsługi komputera w tym pakietu MS office.

Oferujemy

  • zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.