skip to Main Content

Praca: Operator maszyn do obróbki skrawaniem


Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie
Operator maszyn do obróbki skrawaniem
Miejsce pracy: Libiąż
Numer: StPr/24/0164
OBOWIĄZKI:
praca przy tokarce i frezarce
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: operator maszyn do obróbki skrawaniem


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Libiąż


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Brzesku
  • Miejsce pracy: małopolskie / Brzesko
  • Opublikowano: wczoraj

  • Przetaczanie kłód i pryzm na wózek podawczy, sprawdzanie prawidłowości przygotowania piły i ich napięcia. Sprawdzanie dokładności i prawidłowości wymiarów wyprodukowanych materiałów, prowadzenie procesu...

Firma: PKP Polskie Linie Kolejowe S.A
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: wczoraj

  • Zakres zadań wykonywanych na stanowisku: obsługa maszyn wieloczynnościowych do kolejowych robót budowlanych zgodnie z kwalifikacjami i posiadanymi uprawnieniami, wykonywanie napraw zespołów i podzespołów maszyn,...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce
  • Miejsce pracy: małopolskie / Niepołomice
  • Opublikowano: 2024-04-19

  • Obsługa procesu produkcji wyrobów gotowych z tworzyw sztucznych, montaż wyrobów gotowych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu
  • Miejsce pracy: małopolskie / Łobzów
  • Opublikowano: 2024-04-18

  • zgodnie ze stanowiskiem Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: