Praca: Operator maszyn hafciarskich

Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu
Operator maszyn hafciarskich
Miejsce pracy: Nowy Targ
Numer: StPr/21/0168
OBOWIĄZKI:
projektowanie haftu: przygotowanie maszyn do wykonania haftu, wykonywanie prac wykończeniowych, kontrolowanie jakości , pakowanie, konserwowanie automatów hafciarskich
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne
Uprawnienia: umiejętność samodzielnej organizacji pracy i realizowania zadań
Uprawnienia: obsługa komputera

Wymagania inne:

Mile widziane wykształcenie w zakresie projektowania z obsługą programów graficznych

Miejsce pracy:

Nowy Targ

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu