Praca: Operator maszyn krojących i wykrawających do papieru

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Operator maszyn krojących i wykrawających do papieru
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/20/5437
OBOWIĄZKI:
1)Obsługa maszyn sztancujących w celu wykonania nałożonych zadań wynikających z planów produkcji zgodnie z obowiązującą technologią2)Czynności konserwacyjne na maszynie i utrzymanie maszyny w czystości i sprawności mechanicznej3)Utrzymanie porządku wokół maszyny
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: obsługa maszyn introligatorskich

Wymagania inne:

Wymagane doświadczenie w obsłudze maszyn introligatorskich

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 164,35 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie